IPA BRODSKO-POSAVSKA POD NOVIM VODSTVOM PREDSJEDNIKA IVICE ĐAKOVIĆ

Dana 21. travnja 2018. godine IPA brodsko-posavska bila je domaćin 4. međunarodnog kuglačkog turnira i dok se na borilištu odlučivalo tko će do najvišeg plasmana, u ugodnom ambijentu izletišta „Savus“ održavala se Izborna skupština kluba.  Naime, dosadašnji predsjednik Antun Valić postao je prvim čovjekom Policijske uprave brodsko-posavske i nakon gotovo 12 godina predsjedavanja Klubom, poradi službenih obveza podnio je ostavku na ovo vrlo zahtjevno mjesto. Ivica Đaković kao jedini kandidat jednoglasno je izabran za novog predsjednika sa svojim suradnicima. Obzirom da je Ivica Đaković dugi niz godina član Upravnog odbora i isticao se svojim nesebičnim radom, bez imalo skromnosti možemo biti sigurni da će klub nastaviti dobrim putem i dosadašnjom dinamikom.

Antunu Valić svojim radom podigao je klub na jednu vrlo visoku razinu i uz pohvale  i poklone zahvale još jednom velika mu HVALA za sve što je učini za IPA-u, za svoj klub i Sekciju !

SERVO PER AMIKECO!