IPA BRODSKO POSAVSKA ORGANIZIRALA PUTOVANJE U CRNU GORU

Regionalni klub IPA brodsko-posavska u vremenu od 21. do 25. lipnja 2023. godine organizirala je putovanje u Crnu Goru ( Bar ). Mnogobrojni upiti i želja članova kluba da se nakon duge pauze zbog pandemije uzrokovane pojavom COVID-a, organizira putovanje, konačno je u lipnju 2023. godine urodilo plodom i odvažili smo se posjetiti Crnu Goru. Na putu prema Crnoj Gori nismo mogli zaobići naš Dubrovnik, Zidine grada i naravno, Stradun .

Putovanje po Crnoj Gori nikako ne bi bilo moguće bez velike pomoći prijatelja iz IPA Crne Gore, naročito kolege Dejana Živkovića koji je cijelo vrijeme bio s našom ekipom i u svakom trenutku nesebično pomagao kako bi nam dočarao ljepote svoje zemlje. Zahvaljujemo se i našim predivnim vozačima autobusa iz „Slavonija bus“ koji su imali vrlo zahtjevan zadatak u vožnji po uskim i strmim cestama Crne Gore. „Sve što je lijepo kratko traje „ pa tako i naše prekrasno putovanje završilo je prebrzo i ekipa jedva čeka novi izlet i novo okupljanje prijatelja IPA.

SERVO PER AMIKECO

M.B.